Пиша с графит,
защото лесно се трие.
Листът от гума е протрит,
умеят чувствата добре да се крият.
През лабиринтите на сетивата
ще ги потърся и през мрака ще преминавам.
На изхода на всеки ме чака душата,
заради нея всеки страх ще подминавам.
Понякога те пишат направо в сърцето
и зная, че трябва да внимавам.
На писалката им остро е перцето
и за постоянно там вдълбават.
През лабиринтите на чувствата
си нося винаги светилник.
За да открия техните богатства,
трябва да съм истински сетивна.
Евелина Тодорова
Няма коментари:
Публикуване на коментар