Молитва и благодарност устните ми шепнат.
Слънцето с утрото изгрява.
Светлина различна в очите ми ще блесне,
с нов смисъл животът ме дарява.
Благословията му в думи ще се вмъкне
и с много обич думи ще изричам.
За да може лесно да се сбъдне
всичкото добро, дето за нас си наричам...
Евелина Тодорова
Няма коментари:
Публикуване на коментар