неделя, 9 февруари 2014 г.

Утро в планината

Утро в планината. Толкова ми е любимо. Боров аромат и суров хлад рано сутрин, които събуждат тялото ми и го карат да диша. Отварям прозореца на стаята, подпирам се и погледът ми се губи сред тъмнозеленото на гората. Поемам дълбоко дъх. Усещам стъпките ти зад мен и топлата ти прегръдка. Контрастът между студения въздух и температурата на тялото ти е пленяващ. Напомня на чай с много и различни съставки, допълващи се по магичен начин. Не се обръщам, а оставям сетивата ми да рисуват усещания. Ухание на бор, на дърво..и на теб. Усмихвам се. 
Обичам да ухая на теб.  

Евелина Тодорова

Няма коментари:

Публикуване на коментар